Grįžti į DUK

Kaip yra vykdomi užsakymai?

Paskutinis atnaujinimas: Kovo 10, 2020

Darbo valandos

Kaiserex vykdo užsakymus kiekvieną dieną nuo 08:00 iki 18:00 GMT+2.

Gavus naują užsakymą mes nedelsdami pradedame jį vykdyti.

Video paaiškinantis kaip veikia Kaiserex keitykla

Rinkos užsakymas

Rinkos užsakymas reiškia, kad Jūs perkate/parduodate kriptovaliutą dabartine rinkos kaina ir tai darote kaip įmanoma skubiau. Jeigu pateiksite rinkos užsakymą penktadienį 19:00, jis greičiausiai bus įgyvendintas šeštadienio ryte. Rinkos užsakymo pasirinkimas reiškia, kad jis bus įvykdytas per daugiausiai 24 valandas.

Gavę rinkos užsakymus mes stengiamės juos įgyvendinti kaip įmanoma greičiau, renkamės didžiausias keityklas ir nedelsdami perkame/parduodame. Įvykdžius užsakymą gausite patvirtinimą el. paštu bei galėsite matyti pirkimo/pardavimo detales. Rinkos užsakymai dažniausiai įvykdomi mažiau palankiomis kainomis lyginant su konkrečiais ar riboto laiko užsakymais.

Rizikos atskleidimas

Kaiserex keitykla prekiaudama kriptovaliutomis ieško keityklos, kuri turi geriausią kainos ir patikimumo santykį tarp savo palaikomų keityklų ir partnerių tinklo. Įvykdydami užsakymą mes turime nusiųsti klientų pinigus į pasirinktą keityklą. Nors ir atliekame nuodugnų patikimumo patikrinimą gali nutikti tokia situacija kada keitykla į kurią siųsti pinigai nebeišmoka pinigų arba jie vėluoja. Tokiu atveju Kaiserex keitykla neprisiima jokios atsakomybės dėl patirtų nuostolių, jų nepadengs ir pateiks įrodymus dėl vėlavimo/neišmokėjimo bei bandys tarpininkauti ir padėti atgauti užstrigusius/prarastus pinigus.

Pavyzdys: Jei Kaiserex išvis laiko 10 BTC, kurie priklauso klientams ir pervedant į keityklą prarandamas 1 BTC. Visi klientai, kurie laikė BTC Kaiserex praras 10% BTC ir vietoje to gaus atitikmenį naujos valiutos BTC-RECOVERY, kuri sėkmingo susigrąžinimo atveju konvertuosis atgal į BTC, o nesėkmingo susigrąžinimo bus nieko verta.

Šios sąlygos įeina į paslaugų sutartį. Tokia politika pasirinkta tam, kad klientai būtų paskatinti laikyti kriptovaliutas savo šaltosiose saugyklose ir Kaiserex keitykla galėtų koncentruotis kriptovaliutų prekyboje, bet ne kriptovaliutų saugojime.

Dažnai užduodami klausimai

Bendri

Paskyra

Saugumas

Prekyba

Pinigų įnešimas ir išvedimas