Grįžti į DUK

Preliminarus išvedimo laikas

Paskutinis atnaujinimas: Rugpjūčio 25, 2017

Saugumo sumetimais kriptovaliutų išvedimas atliekamas su uždelsimu. Priklausomai nuo išvedimo rizikos lygio, išvedimas užtruks nuo 1 iki 48 valandų.

SEPA withdrawals will be processed in 1-5 business days.

Rizikos atskleidimas

Kaiserex keitykla prekiaudama kriptovaliutomis ieško keityklos, kuri turi geriausią kainos ir patikimumo santykį tarp savo palaikomų keityklų ir partnerių tinklo. Įvykdydami užsakymą mes turime nusiųsti klientų pinigus į pasirinktą keityklą. Nors ir atliekame nuodugnų patikimumo patikrinimą gali nutikti tokia situacija kada keitykla į kurią siųsti pinigai nebeišmoka pinigų arba jie vėluoja. Tokiu atveju Kaiserex keitykla neprisiima jokios atsakomybės dėl patirtų nuostolių, jų nepadengs ir pateiks įrodymus dėl vėlavimo/neišmokėjimo bei bandys tarpininkauti ir padėti atgauti užstrigusius/prarastus pinigus.

Pavyzdys: Jei Kaiserex išvis laiko 10 BTC, kurie priklauso klientams ir pervedant į keityklą prarandamas 1 BTC. Visi klientai, kurie laikė BTC Kaiserex praras 10% BTC ir vietoje to gaus atitikmenį naujos valiutos BTC-RECOVERY, kuri sėkmingo susigrąžinimo atveju konvertuosis atgal į BTC, o nesėkmingo susigrąžinimo bus nieko verta.

Šios sąlygos įeina į paslaugų sutartį. Tokia politika pasirinkta tam, kad klientai būtų paskatinti laikyti kriptovaliutas savo šaltosiose saugyklose ir Kaiserex keitykla galėtų koncentruotis kriptovaliutų prekyboje, bet ne kriptovaliutų saugojime.

Dažnai užduodami klausimai

Bendri

Paskyra

Saugumas

Prekyba

Pinigų įnešimas ir išvedimas